Hosting Eco – wcale nie taki mini

Tak, to prawda hosting Eco jest idealnym rozwiązaniem dla małych stron. Jednak jego parametry są na tyle duże i wystarczające, by pomieścić standardową stronę zawierającą teksty, zdjęcia, grafiki. Bez obaw, dla Twojej poczty www także jest sporo miejsca. Eco jest mały, ale gotowy, by przyjąć całkiem sporą liczbę odwiedzających Twoją stronę. A jeśli Twoje wymagania będą rosły, w każdej chwili będzie można zmienić opcję na wyższą.

Główne parametry pakietu hostingowego

Powierzchnia dyskowa 5GB
5GB to powierzchnia dostępna na pliki poczty oraz pliki znajdujące się na koncie FTP.
Transfer miesięczny - bez limitu
Transfer miesięczny określa limit ruchu, jaki może wygenerować usługa. Liczony jest zarówno ruch wychodzący z serwera (np. wywołania serwisu) jak i wchodzący do serwera (np. umieszczenie pliku na konto FTP).
Limit domen - 5
W ramach pakietu będziesz mógł dodać jedną własną domenę.
Limit baz danych - 5
W ramach pakietu będziesz mógł założyć jedną bazę MySql.
Limit kont e-mail - bez limitu
Nie limitujemy ilości założonych kont e-mail. Możesz założyć dowolną liczbę skrzynek mailowych w dodanych do pakietu domenach.
Limit kont FTP - bez limitu
Nie limitujemy liczby kont FTP. Możesz założyć ich dowolną liczbę.
14 dni testu - bez zobowiązań
Każdy z oferowanych przez nas pakietów można zamówić na 14 dniowy niezobowiązujący test. Za usługę wystawiamy fakturę proforma z dwutygodniowym okresem płatności. Brak płatności oznacza rezygnację z jej korzystania.

Domena GRATIS!

Do tego pakietu otrzymasz rejestrację domeny gratis. Wybierz wśród rozszerzeń: .pl .eu .com .pl, net.pl, biz.pl, regionalna .waw.pl .szczecin.pl. Regulamin promocji.
Rejestruj!

Co zapewniamy?

Darmowe przeniesienie

Zakupując konto hostingowe w naszej firmie, możesz skorzystać z wiedzy oraz doświadczenia naszych administratorów. Sprawnie i szybko przeniesiemy Twoją stronę oraz pocztę do Ecohost.pl. Mamy wprawę. Robimy to od lat. Bezpłatnie. Bezboleśnie. Przekonało Cię to, by zmienić usługodawcę? Zamów jedno z naszych kont i skontaktuj się z nami. Przeprowadzki stron do Ecohost.pl to nasza specjalność.

Backup konta - 3 dni

Codziennie w godzinach nocnych wykonywana jest kopia bezpieczeństwa plików każdego konta. Przechowujemy ją 3 dni. Jeśli przypadkowo usuniesz wiadomość e-mail, wprowadzisz zmiany na stronie, które będziesz chciał cofnąć, usuniesz przez pomyłkę plik z konta FTP – spokojnie! Na Twoja prośbę odzyskamy z backupu wskazane pliki.

Pomoc techniczna

Wiemy, że niektóre zawiłości techniczne mogą się Ci wydawać zbyt… techniczne. Dlatego służymy swoją radą i pomocą. Napisz do nas. Lubimy dzielić się wiedzą. Lubimy pomagać.

Proces zamówienia

Dowiedz się jak wygląda zamówienie usług w Ecohost.pl. Formularz, dane dostępowe, płatność, faktura VAT – to proste! Czytaj więcej …

Odnowienie usług

Nie musisz pamiętać, kiedy wygasają Twoje usługi. Na tydzień przed zakończeniem okresu abonamentowego otrzymasz od nas powiadomienie wraz z fakturą pro forma, na której znajdą się wszystkie niezbędne informacje do wykonania przelewu. Czytaj więcej …

Usługi dodatkowe

Nie radzisz sobie sam z instalacją CMS-ów i innych aplikacji? Pomożemy, zainstalujemy skonfigurujemy. Zrobimy to szybko, a ty nie będziesz musieć kombinować. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami w tej sprawie.

Gotowy do złożenia zamówienia?

zamów