Odnowienie usług

Nie musisz pamiętać, kiedy wygasają Twoje usługi. Na tydzień przed zakończeniem okresu abonamentowego otrzymasz od nas powiadomienie wraz z fakturą pro forma, na której znajdą się wszystkie niezbędne informacje do wykonania przelewu. Opłacenie będzie równoznaczne z przedłużeniem abonamentu konta hostingowego i/lub domeny na kolejny rok. Wiemy, że możesz mieć dużo na głowie, dlatego nasz system wyśle do Ciebie przypomnienie o zbliżającym się terminie zapłaty.

Po zaksięgowaniu płatności prześlemy Ci także drogą elektroniczną fakturę VAT. Szczególnie ważne, aby w terminie została opłacona Twoja domena. W przypadku braku opłaty za jej odnowienie niestety nie mamy wpływu na jej blokadę. Dodatkowo, główny rejestrator nakłada opłatę za przywrócenie domeny. Jeśli mimo powiadomień zapomniałeś opłacić przedłużenia domeny a termin płatności wypadł w dniu, w którym sobie o niej przypomniałeś, prześlij do nas wygenerowane z banku potwierdzenie wpłaty. W miarę możliwości zareagujemy i odnowimy domenę.

A jeśli nie będziesz chciał odnowić naszych usług... Szkoda, będzie nam bardzo przykro, ale masz do tego pełne prawo. Nie wymagamy rezygnacji z usług w żadnej formie. Wystarczy nie opłacać przesyłanej faktury pro forma. Konto wraz z domeną wygasną samoistnie.